Szukasz idealnego lokalu dla swojej działalności? Mamy dla Ciebie idealny lokal na sprzedaż Białystok dopasowany do profilu Twojej działalności! Znajdziesz u nas lokal w centrum miasta, w prestiżowej okolicy, z doskonałym dostępem do głównych dróg i komunikacji miejskiej, a także lokal na sprzedaż w Białymstoku na obrzeżach miasta i w strefach przemysłowych. Duże komercyjne lokale na sprzedaż dzielą się na przestronną halę główną oraz pomieszczenia biurowe i socjalne. Są to lokale idealne zarówno dla działalności handlowej, usługowej, jak i gastronomicznej. Doskonała widoczność i duży przepływ klientów zapewniają bardzo dobre warunki do prowadzenia biznesu. W naszej ofercie dostępne są także mniejsze lokale usługowe i biurowe zlokalizowane w biurowcach, pasażach handlowych oraz lokale wolnostojące w pobliżu centrum miasta. Mamy także ofertę lokali handlowo-magazynowych.

Czytaj więcej

Lokale na sprzedaż w Białymstoku i okolicach

Nasze biuro nieruchomości ma dostęp do szerokiej bazy ofert nieruchomości komercyjnych, w tym lokali handlowych, usługowych i gastronomicznych. Z nami zyskujesz większe możliwości znalezienia nieruchomości, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Każdy lokal na sprzedaż w Białymstoku i okolicach jest dokładnie sprawdzany pod kątem stanu technicznego, dzięki czemu możemy udzielić kompleksowych informacji o każdym sprzedawanym obiekcie. Weryfikujemy także stan prawny, co pozwala nam zagwarantować pewne i bezpieczne transakcje. Służymy wsparciem na każdym etapie kupna lokalu — pomagamy znaleźć odpowiednią ofertę, prezentujemy lokal, negocjujemy warunki z właścicielem i pośredniczymy w zawieraniu umowy oraz pomagamy w kwestiach formalnych. Wszystko po to, aby transakcja kupna-sprzedaży lokalu przebiegła sprawnie i żebyś mógł szybko zacząć korzystać z lokalu.

Jeśli interesuje Cię lokal na sprzedaż w Białymstoku, to doskonale trafiłeś! Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni lokal i sfinalizować transakcję. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z dostępnymi lokalami na sprzedaż w Białymstoku.

lokale Sprzedaż

Oferta na wyłączność

Lokal na sprzedaż

Białystok, Centrum

44 m2 5 706,46 zł/m2
Oferta na wyłączność

Lokal na sprzedaż

Białystok, Bojary

35 m2 11 900,00 zł/m2

Lokal na sprzedaż

Białystok, Centrum

3 Pokoje 64 m2 9 296,88 zł/m2

Lokal na sprzedaż

Białystok, Bema

190 m2 8 100,00 zł/m2

Lokal na sprzedaż

Białystok, Bema

121 m2 8 100,00 zł/m2

Lokal na sprzedaż

Białystok, Bema

141 m2 8 100,00 zł/m2