Działka na sprzedaż Zabłudów (gw), Koźliki

3007.00 m²
40,00 zł/m2
ALT-GS-1157
Oblicz ratę kredytu

120 280 zł

Działka na sprzedaż

Szczegóły oferty

Symbol oferty ALT-GS-1157
Powierzchnia 3 007,00 m²
Przeznaczenie działki rolna
Standard
Ukształtowanie działki falista
Kształt działki nieregularny
Ogrodzenie działki brak
Paweł Bycul

Paweł Bycul

Właściciel, Pośrednik W Obrocie Nieruchomościami - licencja nr 2692
Nr licencji: 2692

Napisz wiadomość 8 Ofert

Opis nieruchomości

Oferta Sprzedaży Działki Rolnej w Koźlikach, gmina Zabłudów - Idealne miejsce na zagrody agroturystyczne

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki rolnej o powierzchni 3007 m2, położonej w urokliwej miejscowości Koźliki, w gminie Zabłudów. Działka posiada dostęp do drogi powiatowej, co zapewnia wygodny i łatwy dojazd.

Opis działki:

 • Powierzchnia: 3007 m2

 • Przeznaczenie: działka rolna

 • Dostęp do drogi powiatowej

 • Ukształtowanie terenu: Działka jest płaska i regularnego kształtu, co ułatwia planowanie ewentualnej zabudowy lub zagospodarowania terenu.

 • Gleba: Charakteryzuje się żyznymi glebami, co sprzyja uprawie różnorodnych roślin, sadów czy ogrodu warzywnego.

 • Infrastruktura: Dzięki dostępowi do drogi powiatowej, działka ma zapewniony łatwy dojazd zarówno samochodem, jak i innymi środkami transportu.
   

Walory krajobrazowe: Działka w Koźlikach oferuje wyjątkowy widok na malownicze okoliczne krajobrazy. Panorama otaczającej przyrody zachwyca swym pięknem w każdym sezonie roku. Rozległe pola, zielone łąki i lasy tworzą piękne tło, które sprzyja relaksowi i odpoczynkowi.

Możliwości agroturystyczne: Dzięki atrakcyjnej lokalizacji oraz urokowi otaczającej przyrody, działka w Koźlikach stanowi doskonałą opcję dla osób zainteresowanych rozwojem zagrody agroturystycznej. Malownicze otoczenie zachęca do organizowania wypoczynku na łonie natury, co przyciąga turystów chcących odpocząć od miejskiego zgiełku i bliskości natury. Agroturystyka w tej okolicy może stać się doskonałym pomysłem na rozwinięcie działalności gospodarczej i oferowanie różnorodnych atrakcji związanych z życiem na wsi, ekologicznym rolnictwem, czy degustacją regionalnych potraw.

Warunki zabudowy dla większych działek: Warto zaznaczyć, że dla osób zainteresowanych większymi inwestycjami i posiadających minimum 8 ha powierzchni w gminie Zabłudów, istnieje możliwość uzyskania bardziej dogodnych warunków zabudowy. W zależności od planowanych inwestycji, taki obszar działki może otworzyć możliwość uzyskania pozwoleń na budowę budynków mieszkalnych, agroturystycznych lub innych obiektów związanych z działalnością rolniczą.

Dodatkowe możliwości: Istnieje również możliwość zakupu sąsiedniej działki o powierzchni 5354 m2, co pozwala na zwiększenie powierzchni inwestycji i stworzenie większej i bardziej zróżnicowanej zagrody agroturystycznej. Takie połączenie działek daje nowym właścicielom jeszcze większe możliwości zagospodarowania terenu.

Cena: Cena działki wynosi 40 zł za 1 m2, co daje ogólną kwotę: 3007 m2 * 40 zł/m2 = 120,280 zł.

Lokalizacja: Miejscowość Koźliki znajduje się w gminie Zabłudów, która jest malowniczą częścią Podlasia - jednego z najbardziej urokliwych regionów Polski. Okolica charakteryzuje się pięknymi krajobrazami, czystymi rzekami, lasami oraz przyjaznymi ludźmi.

Walory Podlasia i miejscowości Koźliki:

 • Tradycje i kultura: Podlasie to region z bogatymi tradycjami kulturowymi, znanymi między innymi dzięki charakterystycznym strojom ludowym, obrzędowości oraz wyjątkowej muzyce i pieśniom. W miejscowości Koźliki można spotkać lokalne festiwale i imprezy promujące dziedzictwo kulturowe regionu.

 • Przyroda: To raj dla miłośników natury. Rozległe tereny leśne, malownicze rzeki, a także liczne rezerwaty przyrody przyciągają turystów z całego kraju. Można tu aktywnie spędzać czas na pieszych wędrówkach, rowerowych trasach czy wodnych kajakowych wyprawach.

 • Gastronomia: Podlaskie specjały kulinarne, takie jak tradycyjne wędliny, pierogi, czy słynne podlaskie wypieki, zachwycą podniebienia każdego smakosza. Restauracje i karczmy w okolicy oferują autentyczne potrawy przygotowane według tradycyjnych receptur.

 • Atrakcje turystyczne: W okolicach Koźlików i gminy Zabłudów znajduje się wiele ciekawych miejsc, takich jak zabytkowe cerkwie, pałace, czy muzea, które pozwalają zgłębić historię i kulturę regionu. Można także odwiedzić pobliski Zabłudów, gdzie znajduje się słynny drewniany kościół św. Antoniego z Padwy – jeden z najcenniejszych zabytków drewnianej architektury sakralnej w Polsce.

Możliwości inwestycyjne: Działka w Koźlikach to doskonała propozycja dla osób poszukujących inwestycji w nieruchomości. Możliwość wykorzystania działki w różnorodne cele, np. pod budowę domu letniskowego, rekreacyjnego, czy stworzenie ekologicznego gospodarstwa rolnego, sprawiają, że ta oferta ma szerokie zastosowanie i duży potencjał inwestycyjny.

Zachęcamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą sprzedaży działki rolnej w Koźlikach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na oględziny nieruchomości

 

Kalkulatory

Kalkulator kredytowy

Wysokość raty

PLN
%

Kalkulator kosztów

Podatek od czynności cywilno-prawnych

Taksa notarialna
(opłata notarialna)

Wniosek o wpis do WKW

VAT od prowizji
agencji nieruchomości

Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)

Prowizja agencji nieruchomości

Wypisy aktu notarialnego

Razem

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
%
PLN

Właściciel, Pośrednik W Obrocie Nieruchomościami - licencja nr 2692

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
18 8
Niepoprawny wynik