
Opis nieruchomości
***STUDZIANKI - DUŻY KOMPLEKS DO SPRZEDAŻY W CAŁOŚCI***PRZESTRZEŃ I PRYWATNOŚĆ W JEDNYM MIEJSCU!
Przedmiotem oferty jest kompleks ponad 20 działek, o łącznej powierzchni 2,4018ha, położony w Studziankach, gm. Wasilków. Na cały kompleks została wydana Decyzja o warunkach zabudowy.
Działka położona na ładnym, lekko pochyłym terenie, w pobliżu istniejącej zabudowy jednorodzinnej. Jest to idealne miejsce, by odpocząć od zgiełku dnia codziennego. W takim miejscu jest wiele możliwości spędzania wolnego czasu: spacer, wycieczki do lasu, na rower, nordic walking, jogging oraz inne formy aktywności. Teren na którym położona jest działka leży na obszarze Natura 2000 i w granicach otuliny Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej
Decyzję o warunkach zabudowy wydano dla inwestycji polegającej na budowie zespołu budynków mieszkalnych jednorodzinnych (do 24 sztuk), w tym: wolnostojących (do 18 sztuk), w układzie bliźniaczym (do 6 sztuk), budowie budynków gospodarczo-garażowych (do 30 sztuk), budowie wiat (do 32 sztuk) wraz z infrastrukturą techniczną i towarzyszącą, budowlami towarzyszącymi i układem komunikacyjnym.
W warunkach zabudowy zostały ustalone parametry zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, która będzie możliwa do zrealizowania na przedmiotowej działce .
Wskaźnik powierzchni zabudowy: do 29% dla każdej z wydzielonych działek budowlanych;
Szerokość elewacji frontowej: ok. 15m;
Wysokość głównej kalenicy: do 9m;
Geometria dachów: dach dwuspadowy lub wielospadowy, kąt nachylenia 15-45 stopni.
Media:
Zaopatrzenie w wodę: z sieci wodociągowej (obecnie w głównej drodze ok. 150mb od działki);
Odprowadzenie ścieków: do sieci kanalizacji sanitarnej (obecnie w głównej drodze ok. 110mb od działki)
Zaopatrzenie w ciepło: z własnego źródła ciepła, niskoemisyjnego, z zaleceniem stosowania proekologicznych nośników energii.
Zasilenie w energię: na warunkach PGE Dystrybucja S.A. (obecnie w głównej drodze ok 110mb od działki.
WAŻNA INFORMACJA:
Cena nieruchomości jest ceną netto, do której należy doliczyć podatek VAT, w wysokości 23%.
Zapraszam już dziś do kontaktu, w celu umówienia się na prezentację nieruchomości w terenie!